Program psychologiczno-terapeutyczny 2024

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie w związku z realizacją Programu Psychologiczno-Terapeutycznego dla Osób Stosujących Przemoc Domową informuje o rozpoczęciu naboru osób stosujących przemoc, chętnych do wzięcia udziału w w/w Programie.

Program ten skierowany jest dla osób dorosłych z terenu powiatu tarnowskiego stosujących przemoc domową, chętnych do pracy nad zmianą swoich postaw i umiejętności związanymi z budowaniem relacji rodzinnych bez stosowania przemocy.

Osoby zgłaszające się do programu mogą skorzystać z niego samodzielnie lub być skierowane przez instytucje zaangażowane w przeciwdziałanie przemocy domowej. Program zakłada co najmniej 10 godzin pracy z każdym z uczestników. Spotkania będą miały charakter indywidualny i/lub  grupowy oraz prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę.

Realizacja przewidziana jest na przełom III i IV kwartału br. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie, ul. Urszulańska 19, 33-100 Tarnów w godzinach popołudniowych.

Osoby chętne do udziału w Programie proszone są o złożenie deklaracji uczestnictwa w siedzibie PCPR (pokój 202). Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Pomocy Dziecku i Rodzinie, ul. Urszulańska 19, 33-100 Tarnów, pod nr tel. 14 621 56 83  wew. 18 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 15.00 w pok. 202 oraz pracownicy Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Wojniczu, ul. Jagiellońska 17, 32-830 Wojnicz, pod nr telefonu 14 650 13 92.

Wzór deklaracji znajduje się poniżej.

Deklaracja udziału w Programie

Skip to content